Tamron 70-200 mm F/2,8 Macro Canon

Tamron 70 200 mm f 2 8 sp di ld macro pro canon Tamron 70 200 mm F/2,8 Macro CanonTamron 70-200 mm F/2,8 Sp Di Ld Macro Canon má v optické soustave, skládající se z 18 členu v 13 skupinách, jsou zahrnuty asférické členy,které minimalizují výskyt barevných vad objektivu. Stejne tak se významnou merou podílí antireflexní vrstvy na vzniku snímku bez reflexu pri fotografování v protisvetle, kde takrka vždy hrozí vznik techto odlesku mimo jiné i od samotné plochy snímacího čipu. Po optické stránce je dosaženo výborné kresebnosti i pri plne otevrené clone. Minimální distorze a vinetace,malá chromatická aberace, potlačený astigmatismus to jsou klady,které hovorí pro porízení tohoto skla. Vysoká svetelnost f/2,8 je ideální pro dosažení ostrých snímku i za špatných svetelných podmínek a možnost dosažení malé hloubky ostrosti je rovnež príjemná. Objektivy s dlouhými ohnisky se často používají pri fotografování sportovních událostí. Ohnisková vzdálenost 70-200mm (112-320mm ekv. 135) je rovnež vhodná pro reportážní i módní snímky. Teleobjektivy své uplatnení naleznou i v divoké prírode,kde se sledovaná zver často vyskytuje v nedostupném prostredí anebo je vhodnejší z bezpečnostních duvodu udržet si bezpečný odstup od divokých šelem. Po celém rozsahu ohnisek je nejkratší zaostritelnou vzdáleností 0,95m. U ohniska 200mm je pomer zvetšení 1:3. Prepínání mezi manuálním zaostrením a automatickým je naprosto jednoduché a rychlé – provádí se posunem ostrícího kroužku,a to buď od tela,nebo k telu fotoaparátu. Pro snazší získání stability je v míste težište objektivu umísten stavový trmen. Telo je zhotoveno z odolných materiálu,a proto muže být i pobyt v náročnejších podmínkách pro objektiv bezpečný. Objektivy vývojové rady Di jsou určeny pro kinofilmové i digitální zrcadlovky. Výrobce (CZ) Obsah balení: -sluneční clona -prední krytka objektivu -zadní krytka objektivu

Tamron 70 200 mm f 2 8 sp di vc usd g2 pro canon Tamron 70 200 mm F/2,8 Macro CanonTamron 70-200 mm F/2,8 Sp Di Vc Usd G2 Canon má vynikající rozlišení a vykreslení kontrastu, krásný bokeh a plná kompatibilita s telekonvertory Tamron. Bokeh byl vylepšen a rozšíren,aby poskytoval špičkové efekty na pozadí v celém rozsahu zoomu. Použití 9ti lamelové kruhové dále bokeh vylepšuje . Optická konstrukce nového A025 se skládá z 23 členu v 17 skupinách. Optimální rozmístení XLD členu s extra nízkým rozptylem sveta a LD členu s nízkým rozptylem svetla dukladne odstranuje chromatické aberace,které mají tendence se objevovat zvlášte u vysokorychlostních teleobjektivu v celém rozsahu zoomu. Nový teleobjektiv je také plne kompatibilní s telekonvertory 1.4x a 2.0x které zvyšují ohniskovou vzdálenost objektivu na 1.4 a 2.0 násobek puvodních hodnot. Oba telekonvertory jsou pečlive navrženy a vyrobeny tak,aby poskytovaly mimorádne vysokou kvalitu obrazu. Zdokonalený systém stabilizace obrazu VC poskytuje nejvyšší možnosti ve své tríde 1 a nabízí 3 režimi VC dle konkrétní situace Využití puvodního systému stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation) který funguje na mechanismu pohyblivých cívek,jeho zdokonalení a posílení dostalo tento systém stabilizace obrazu VC na nejvyšší úroven ve své tríde 4 s výkonem 5ti os podle normy CIPA Systém stabilizace obrazu VC u modelu A025 nabízí 3 režimy, včetne jednoho režimu výhradne pro panoramatické fotografie. Fotografové si mohou svobodne vybrat mezi ruznými režimy VC v závislosti na podmínkách fotografování. Dokonce i pri fotografování s teleobjektivem za slabého osvetlení si mohou nyní fotografové užít fotografování z ruky bez chvení a s mnohem vetší flexibilitou. Mezi výmennými objektivy 70-200mm F/2.8 pro full-frame digitální zrcadlovky. Režim VC MODE 1 je standardní režim který zajišťuje rovnováhu mezi stabilitou obrazu v hledáčku a účinky stabilizace Režim VC MODE 2 slouží výhradne pro panoramatické fotografie. Režim VC MODE 3 uprednostnuje stabilizaci zachycených snímku a upouští od stabilizace obrazu v hledáčku. S volitelným príslušenstvím Tamron TAP-in konzolí mužete prizpusobit konfiguraci režimu VC MODE 1. Vyberte si zobrazení v hledáčku buď standardní nebo prioritu snímku. Demonstrativne zlepšila rychlost autofokusu a schopnost reagovat Model A025 je vybaven ultrazvukovým motorem Ultrasonic Silent Drive jehož vynikající schopnost reagovat zajišťuje presné vysokorychlostní zaostrování.

Tamron 70 200 mm f 2 8 sp di vc usd pro canon uv filtr tamron Tamron 70 200 mm F/2,8 Macro CanonTamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD nabízí jak stabilizaci obrazu VC pro redukci otresu patentovanou společností Tamron, tak i USD motor který umožnuje rychlé a tiché automatické ostrení. Tento objektiv ze série SP ve svojí konstrukci plne využívá specializované optické členy,které byly navrženy pro poskytování špičkové kvality obrazu, včetne LD a XLD elementu. Tamron v objektivu SP 70-200mm VC USD minimalizoval všechny typy chromatické aberace, čím z nej udelal špičku ve své tríde bez ohledu, jestli je používán na fotoaparátu formátu APS-C anebo full frame. Svetelnost objektivu SP 70-200mm VC USD F/2.8 umožnuje dosažení harmonie mezi brilantním rozlišením a jemnými rozostrenými efekty. Tento ideální objektiv plne využívá svoji kruhovou clonu pro dosažení umeleckého rozostrení obrazu. Tento vysokorychlostní objektiv se svetelností f/2.8 je vybaven VC systémem který pomáha porizovat stabilní zábery a vytvárí dojem jako by byl obraz doslova nalepen prímo v hledáčku fotoaparátu. Bezproblémové porizování snímku z ruky je tedy možné i ve špatných svetelných podmínkách. Kompenzační čočky jsou v objektivu upevneny pouze temito kuličkami, dusledkem čeho je dosažen jejich plynulý pohyb bez trení a odporu. Všechny objektivy Tamron sa vyznačují vysokou presností automatického ostrení a jsou navrženy tak, aby jednoduše zachytili objekty v témer každé situaci. V ultrazvukovém motoru generuje piezoelektrický element usporádaný v kruhové formaci ultrazvukové vibrace v metalickém kruhovém statoru. Vibrační energie je využita na rotaci metalického kroužku rotoru který je upevnen k statoru. Rotační energie je následne prenášena z rotoru na ovládání ostrícího členu. Výsledkem je vysoce citlivý člen s tichým chodem, vysokým kroutivým momentem a rychlým ostrením. Tesnení činí objektiv odolným vuči vlhkosti a díky tomu je ideálním pro použití v exteriérech Vysokorychlostní objektivy jako SP 24-70mm VC USD dokážou zachytit snímky s rychlostí záverky, která je 1-2 expoziční stupne rychlejší, než tomu je u pomalejších objektivu.