Tamron 18-400 mm VC pro Canon

Tamron 18 400 mm f 3 5 6 3 di 2 vc hld pro canon Tamron 18 400 mm VC pro CanonSvetove první ultrazoom s rozsahem ohniskové vzdálenosti 18–400 mm TAMRON 18-400 mm f/3,5-6,3 Di II VC HLD je prvním objektivem na svete pro digitální zrcadlovky s APS-C snímačem který pokrývá ohniskovou vzdálenost 18-400 mm a dosahuje pomeru zvetšení až 22,2x. Ohnisková vzdálenost 400 mm na konci teleobjektivu umožnuje zachycení snímku pri 35mm ekvivalentu do rozsahu 620 mm. Tento zoomový all-in-one objektiv je tak ideální pro cestování a každodenní nošení. Umožnuje fotografovi prejít ze širokoúhlého na ultrazoom bez výmeny objektivu, čímž je rychlejší a snazší zachytit velké spektrum predmetu. Optická konstrukce modelu se skládá z 16 členu v 11 skupinách. Použitím speciálních sklenených členu Low Dispersion a asférické členy, účinne minimalizuje rozsáhlé aberace včetne chromatických aberací a zkreslení, čímž zajišťuje vynikající kvalitu obrazu. Optimálním rozdelením výkonu mezi jednotlivými skupinami prvku objektivu dosahuje jak optického výkonu, tak kompaktního rozmeru potrebného pro all-in-one ultrazoom. Umožnuje také tele-makrofotografii s maximálním pomerem zvetšení 1:2,9. Lehká a kompaktní konstrukce, nový model je s celkovou délkou 123,9 mm a hmotností 710 g opravdu lehký a kompaktní. Navzdory své kompaktní velikosti je objektiv vybaven originálním systémem stabilizace obrazu VC který účinne potlačuje chvení fotoaparátu za špatných svetelných podmínek a pri fotografování na velkou vzdálenost. To značne rozširuje možnosti príležitostného fotografování z ruky. Stabilita obrazu v hledáčku umožnuje snadnou a rychlou kompozici.

Tamron 18 200 mm f 3 5 6 3 di 2 vc pro canon Tamron 18 400 mm VC pro CanonObjektiv Tamron 18-200 mm F/3,5-6,3 Di 2 Vc Canon rady All-in-one splnuje vše, co nabízí Promenlivá ohnisková vzdálenost v rozmezí 18–200 mm (27–300 mm s 1,5× orezem) umožnuje fotografovat nejruznejší námety velké skupinové fotografie, rodinné fotografie, portréty, krajiny, zvírata a školní akce,dokonce i pro zachycení snímku potravin zblízka (méne než 0,5 m). Objektiv určený pro DSLR s APS-C snímačem je vybaven vlastní stabilizací obrazu VC a váží pouhých 400 g. VC stabilizace obrazu Vestavená stabilizace obrazu zabranuje vibracím,prenášených z rukou či nestabilního podloží na fotoaparát, aby se negativne projevili na snímku. Neostrost obrazu se projevuje obzvlášte u delších ohniskových vzdáleností a delších expozičních časech. Díky stabilizaci obrazu VC od Tamronu si mohou doprát ostré snímky na dlouhé vzdálenosti, v noci nebo v interiéru i začínající autori. Vyšší obrazová kvalita v lehkém tele. Optická konstrukce objektivu se skládá z 16 členu ve 14 skupinách a zahrnuje nízkodisperzní LD členy, které minimalizují chromatickou aberaci. I pres svou nízkou hmotnost a kompaktní rozmery nabízí tak výborný optický výkon. Sedmilamelová kruhová clona produkuje bokeh s príjemne kruhovým tvarem i pri zaclonení o 2 EV. Univerzální objektiv pro každodenní použití Pro zvýšení spolehlivosti a zajištení delší životnosti je tento nový objektiv vybaven konstrukcí odolnou proti vlhkosti, která pomáhá predcházet škodám,které jsou zpusobeny v dusledku nechteného vystavení vlhkosti.

Tamron 18 270 mm f 3 5 6 3 di 2 vc pzd pro canon Tamron 18 400 mm VC pro CanonObjektiv Tamron 18-270 mm F/3,5-6,3 Di 2 Vc Pzd Canon v sobe zahrnuje 15 násobný zoom. Ohnisková vzdálenost 18–270 mm je všestranne použitelná. Od rozlehlých celku až po detailní zábery vzdálených objektu. Svetelnost objektivu f/3,5–6,3 má vliv na prodloužení expozice v prostredí s nižší intenzitou osvetlení, kde mohou vzniknout pohybove rozmáznuté snímky. V takových situacích je vhodné použití stativu, prípadne navýšení citlivosti ISO. U zoomových objektivu se pomerne často vyskytují ruzné optické vady. Tyto vady se výrobci snaží potlačit tím, že do soustavy zaradí asférické členy, výsledkem je skutečne nižší výskyt chromatických vad.