Leica Vario Elmarit Zoom objektívy

Leica M 16-18-21 mm F/4 Asph Tri-elmarit
Leica m 16 18 21 mm f 4 asph tri elmar m Leica Vario Elmarit Zoom objektívyMechanický chod objektivu je plne plynulý a díky štíhlému designu se snadno ovládá. Objektiv je opatren zkoseným zárezem v jehož prostoru se pri zaostrování pohybuje táhlo dálkomerného fotoaparátu,které prenáší pohyb na posuvný člen umístený v optické soustave hledáčku. Výsledkem je presné zaostrení i kompenzace paralaxy skrze dálkomerný hledáček. Objektiv je osazený bajonetem Leica M a tudíž jej lze použit se všemi fotoaparáty majícími odpovídající bajonet

Leica Sl 24-90 mm F/2,8-4 Asph Vario-elmarit
Leica sl 24 90 mm f 2 8 4 asph vario elmarit Leica Vario Elmarit Zoom objektívyObjektivy Leica SL kombinují velmi rychlé AF ostrení a vynikající obrazový výkon. Optické členy objektivu jsou navrženy pro bezzrcadlovku Leica SL s nímž vlivem kratší distanční vzdálenosti poskytují bezkonkureční výsledky. S objektivy SL poznáte rozdíl v optické i mechatronickém výkonu.


Leica Sl 90-280 mm F/2,8-4 Asph Apo-vario-elmarit Cerný Elox
Leica sl 90 280 mm f 2 8 4 asph apo vario elmarit cerny elox Leica Vario Elmarit Zoom objektívyObjektivy Leica SL kombinují velmi rychlé AF ostrení a vynikající obrazový výkon. Optické členy objektivu jsou navrženy pro bezzrcadlovku Leica SL s nímž vlivem kratší distanční vzdálenosti (mezi zadním členem a snímačem ) poskytují bezkonkureční výsledky. S objektivy SL poznáte rozdíl v optické i mechatronickém výkonu.

Leica Tl 18-56 mm F/3,5-5,6 Asph Vario-elmar-tl
Leica tl 18 56 mm f 3 5 5 6 asph vario elmar tl Leica Vario Elmarit Zoom objektívyMistrovská díla optické konstrukce Leica jsou pro fotografy po celém svete synonymem mimorádné obrazové kvality. To proto, že se Leica venuje vývoji presných optických prístroju již pres 150 let. Objektivy jsou vyrábeny z vysoce jakostního optického skla a disponují velmi rychlým a tichým AF zaostrováním. Jedná se tedy o nejlepší objektivy ve své tríde.